معرفی بهترین بازیگران مرد کره در سال 2021

معرفی بهترین بازیگران زن و مرد کره در سال ۲۰۲۱

13 ژانویه 2022
۰ 415 views

بهترین بازیگران مرد کره در سال ۲۰۲۱

معرفی بازیگران مرد کره در سال ۲۰۲۱

به گزارش تیم رسانه هانی مووی : شایسته ترین بازیگران کره ای زن و مرد در سال ۲۰۲۱ معرفی گردیده اند. امروز در رابطه مشهور ترین‌، زیباترین و دیدنی ترین بازیگران کره ای سخن خوا‌هیم کرد، با رسانه هانی مووی همراه باشید.

فیلم ها و سریال های کره ای در سرزمین ما مخاطبان زیادی دارند. این محبوبیت زیاد بین مخاطبان اهل ایران منجر شد‌ه‌است که بخش اعظمی از هم وطننان ما از نزدیک اتفاقات، حواشی و قصه های بازیگران کره ای با خبر باشند. این بازیگران هریک علاقه مندان خاص خویش را دارند .

ما در سال ۲۰۲۱ نیز با چهره های تازه در درام های کره ای مواجه شدیم که بعضا از آن‌ها مسلما آینده درخشانی خواهند داشت و تبدیل به بازیگران دوستداشتنی و دارای شهرت خواهد شد. در همین راستان امروز سعی میکنیم، بعضا از شایسته ترین بازیگران کره ای مرد در سال ۲۰۲۱ ، دیدنی ترین بازیگران مرد کره ای را به شما معرفی کنیم. به‌دنبال مقاله با ما همراه باشید.

همان طور که گفتیم حاشیه ها و خبرها بازیگران کره ای را بعضا از مخاطبان پروپاقرص سینما و تلویزیون کره جنوبی در مرزو بوم ما از نزدیک دنبال می کنند. به همین علت کوشش خوا هیم کرد در ادامه این پست لیستی از شایسته ترین و بهترین و البته معروفترین بازیگران کره ای مرد در سال ۲۰۲۱ و همینطور لیستی از بهترین بازیگران مرد کره ای را به شما معرفی نماییم.

Hwang In-yeop

بهرتین بازیگران مرد کره در سال 2021 Hwang In-yeop
بهرتین بازیگران مرد کره در سال ۲۰۲۱ Hwang In-yeop

هوانگ این یوپ کار خویش را تحت عنوان یک مدل شروع کرد. وی در سال ۲۰۱۹ او‌لین بازی خود را در یک درام به اسم W.H.Y.: What Happened to Your Relationship اجرا بخشید. وی در‌این سریال نقش جی یائه-یانگ یکی‌از بهترین دوستان نقش نخستین مرد را بازی می‌کرد.

بعد از این، وی در دو درام کره ای دیگر به اسم های قصه نوکدو و ۱۸ بار به اجرای نقش پرداخت. وی در قصه نوکدو نقش پارک دن هو، دست راست ولیعهد را بر عهده داشت و در سریال ۱۸ بار نقش یک دانش آموز دبیرستانی به اسم گو جا سونگ بازی میکرد.

فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای
فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای

بهترین بازیگران کره ای مرد در سال ۲۰۲۱
فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای
در سال ۲۰۲۰، هوانگ این یوپ با بازی در فیلم زیبایی واقعی با انجام نقش یک پسر بد کاریزماتیک به اسم هان سئو جون به آوازه رسید و جای پای خویش را در سینما و تلویزیون کره جنوبی خیلی زود محکم کرد.

او در حال حاضر درحال گفتگو برای بر عهده گرفتن یکی‌از نقش های مهم درام نتفلیکس به اسم Annarasumanara میباشد که براساس یک وبتون ایجاد شده است. این فعالیت میتواند یکی‌از مهمترین کارهای وی در سال ۲۰۲۱ باشد. بی‌شک نیز ما می توانیم این هنرپیشه را در لیست شایسته ترین بازیگران کره ای زن و مرد در سال ۲۰۲۱ قرار دهیم. علاوه بر این برخی از طرف داران این هنرپیشه دوستداشتنی اورا متعصبانه شایسته ترین هنرپیشه مرد کره ای به حساب می‌آورند.

پیرو معرفی شایسته ترین بازیگران کره ای مرد در سال ۲۰۲۱ اینک می‌خواهیم در رابطه هنرپیشه بسیار جالب و دوستداشتنی سونگ کانگ سخن نماییم.

Song Kang
شایسته ترین بازیگران کره ای مرد در سال ۲۰۲۱
فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای

برترین بازیگران مرد کره در سال 2021 Song Kang
برترین بازیگران مرد کره در سال ۲۰۲۱ Song Kang

سونگ کانگ او‌لین بازی خویش را در یک نقش جزئی در سریال دروغگو و معشوقش به سال ۲۰۱۷ انجام بخشید. وی همینطور در فیلم های مهمی مانند لی هیون وو و سرخ مخملی بازی نموده است.

محبوبیت سونگ درحقیقت بعداز بازی در نقش مهم در Love Alarm و Sweet Home سر به فلک کشید. وی درحال حاضر درحال تبدیل شدن به یکی‌از محبوبترین و مطرح ترین بازیگران درام های کره ای نتفلیکس میباشد. حالا وی در درام درام دیگر نتفلیکس یعنی Love Alarm Season 2 و Navillera به اجرای نقش میپردازد.

دانلود رایگان سریال کره ای Love Alarm هشدارعشق با کیفیت عالی

سانگ کانگ در فصل دوم Love Alaram به عبارتی نقش خود در فصل یک تحت عنوان هوانگ سون-اوه که با حریف عشقی خود جانگ گا-رام برای تسخیر قلب کیم جو رقابت می نماید را تکرار نموده است.

بهترین بازیگران کره ای زن و مرد در سال ۲۰۲۱
فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای

لیست بهرتیم بازیگران مرد کره در سال 2021
لیست بهرتیم بازیگران مرد کره در سال ۲۰۲۱

وی همینطور در درام ناویلرا نقش لی چای روک را بازی می نماید. چای روک در‌این درام یک رقصنده باله با استعداد میباشد که مسائل مالی و اشتباهات خانوادگی او را از پیگیری رویای خویش باز می‌دارد. وی درحالی که میخواهد باله را رها کند با پیرمرد ۷۰ ساله ای که از رها کردن آرزوی خویش پشیمان میباشد، ملاقات می نماید.

دانلود رایگان سریال کره ای Nevertheless با این اوصاف با زیرنویس چسبیده

سونگ کونگ میان اشخاصی که سینما و تلویزیون کره را دنبال می کنند حتما شناخته شد‌ه‌است و ما بدون هیچ تردیدی می‌توانیم او‌را جز دوستداشتنی ترین بازیگران کره ای در سال ۲۰۲۱ به حساب آوریم. اما بعضا از منتقدان و دوستداران این سریال نیز حتی او‌را شایسته ترین هنرپیشه مرد کره ای به حساب میاورند.

دانلود رایگان سریال Sweet Home 2020 با دوبله فارسی

پیرو معرفی شایسته ترین بازیگران کره ای مرد در سال ۲۰۲۱ میخواهیم به یکی معروف ترین بازیگران در کره که احتمالا اسم او‌را شنیده اید. یعنی لی دونگ-هیون بپردازیم.

Lee Do-hyun
شایسته ترین بازیگران کره ای مرد در سال ۲۰۲۱
فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای

Lee Do-hyun
Lee Do-hyun

در سال ۲۰۱۷، لی دو هیون در نقش لی جون هو او‌لین نقش خویش را در فیلم Prison Playbook انجام داد. وی بعد از آنکه در فیلم هتل دل لونا تحت عنوان نقش مکمل (گو چانگ-میونگ) معروف شد و استعداد بازیگری خویش را به رخ همه کشید.

دانلود سریال کره ای مالیخولیا ۲۰۲۱

دانلود سریال کره ای تناسخ عشق Reincarnation Love 2022 با پخش آنلاین

شایسته ترین بازیگران کره ای زن و مرد در سال ۲۰۲۱
فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای

Lee Do-hyun برترین بازیگر کره در سال 2021
Lee Do-hyun برترین بازیگر کره در سال ۲۰۲۱

در سال ۲۰۲۰، دو هیون نقش مهمی را در درام ۱۸ دوباره بازی کرد. وی درین درام نقش شخصیت جوان و ۱۸ ساله هونگ دا یونگ را بازی کرد.

دانلود رایگان سریال The Great Show نمایش بزرگ با زیرنویس چسبیده

دانلود رایگان سریال ۱۸ Again با زیرنویس چسبیده

شایسته ترین بازیگران کره ای مرد در سال ۲۰۲۱

فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای
فهرست شایسته ترین بازیگر های کره ای

 

کلیک کنید
نقد و برسی کامل سریال شنود The Wire

دانلود رایگان سریال Sweet Home 2020 با دوبله فارسی

وی همچنین در خانه شیرین همبازی سونگ کانگ بود. وی درین سریال نقش لی یون هیوک را بازی کرد. دو هیون در سال ۲۰۲۱ در یک درام تازه به جوانان ماه مه، در نقش هوانگ هی ته بازی خواهد کرد. لی دو هیون به جهت بازی های درخشانش می توان جزوه دوستداشتنی ترین هنرپیشه کره ای در سال ۲۰۲۱ به حساب آوریم. بعضی از دوستداران دو آتشه لی دو هیون را حتی شایسته ترین هنرپیشه مرد کره ای می‌دانند.

Kim So Hyun

Kim So Hyun
Kim So Hyun

کیم سو هیون هنرپیشه و مدل اهل کره جنوبی میباشد که شغل خود را در زمان کودکی با بازیگری شروع کرد. سو هیون بازیگری را از سن کودکی شروع کرده و بازی و فیس جذابش برای مخاطبان بسیار دلنشین میباشد. وی در فیلم های مانند آخرین پرنسس، غیرقابل فراموشی، من یک شاه هستم، پدر جاسوس، گناه یک خانواده و مرد انتقام اجرای نقش نموده است.
وی همینطور در درام های معروفی مانند ماجرا نوکودو، لاو آلارم اجرای نقش نموده است. این هنرپیشه همینطور در سال ۲۰۲۱ در سریال هایی مانند رودخانه ای در کنار جایی که ماه طلوع می کند، بازی خواهد کرد. این هنرپیشه خوشگل و با استعداد مسلما جزو مشهور ترین بازیگران در کره میباشد و مخاطبان فعال این سینما اورا قطعا می‌شناسند. در‌پی معرفی شایسته ترین بازیگران کره ای زن و مرد در سال ۲۰۲۱ ، اکنون می‌خواهیم در رابطه یو جونگ-وو به حرف بپردازیم.

جدیدترین سریال های کره ای سانسور شده در رسانه هانی مووی 

Yoo Jung-woo

Yoo Jung-woo
Yoo Jung-woo

یو جونگ وو او‌لین بار در درام عشق بعد از مدرسه در سال ۲۰۱۷ حضور یافت. وی درین درام نقش اصلی بنگ میونگ-رک را بازی کرد. در سال ۲۰۱۸، وی یک بار دیگر در فصل دوم میونگ-رک به اجرا نقش پرداخت و توانست بر محبوبیت روزافزون خویش بیافزاید.

یو جونگ وو از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹، در تعدادی درام مانند مامان پری، هیزم شکن، چرخش بهار و بوتیک مخفی بازی کرد و تبدیل به چهره ای جا افتاده در سینما و تلویزیون کره گردیده‌است.

لیست بهرتین بازیگران سال 2021 کره جنوبی
لیست بهرتین بازیگران سال ۲۰۲۱ کره جنوبی

بعداز بازی کردن درین درام ها وی در نقش اساسی دیگر سریال دیگر به اسم لایک و The Temperature Of Language در سال ۲۰۱۹ و نوزده سالگی ما در سال ۲۰۲۰ به اجرای نقش پرداخت است.

ثروتمند ترین بازیگران کره در سال 2021
ثروتمند ترین بازیگران کره در سال ۲۰۲۱

یونگ وو در سال ۲۰۲۱ نیز بی کار نبوده و نقش مهم لی شی-دائه را در درام ۱۰۰% Era بر عهده گرفت. یونگ وو در وب درام ها چهره ای بسیار آشنا میباشد و اکثر اوقات در سریال های معروف آن به اجرای نقش پرداخته است . به همین سبب می توان او‌را یکی مشهور ترین بازیگران در کره به حساب آوریم. این نکته نیز قابل ذکر میباشد که برخی از منتقدان و طرفدارنش او‌را شایسته ترین هنرپیشه مرد کره ای می‌دانند. اگرچه این قضیه یه خرده اغراق آمیز میباشد ولی نمی توان امکان و استعداد او‌را نادیده گرفت.

پیرو معرفی شایسته ترین بازیگران کره ای زن و مرد در سال ۲۰۲۱ ، در حال حاضر می‌خواهیم در رابطه یکی از جالب ترین بازیگران مرد کره ای یعنی کیم سون-هو حرف نماییم. پس مارا دنبال فرمایید.

Kim Seon-ho

Kim Seon-ho
Kim Seon-ho

دانلود رایگان سریال کره ای Hometown Cha Cha Cha با زیرنویس چسبیده

کیم سو هو او‌لین بار در یک درام تلویزیونی به اسم مدیر خوب در سال ۲۰۱۷ تحت عنوان سان سنگ-تائه حضور یافت.

در همان سال او برای جوایز درام MBC، برای اجرای نقش در سریال دو پلیس نامزد شایسته ترین هنرپیشه جدید شد. وی در‌این درام نقش گونگ سو چانگ، یکی‌از نقش های مهم بازی کرد.

دانلود رایگان سریال کره ای Catch the Ghost روح بگیر با زیرنویس چسبیده

وی همینطور در درام های دیگر به عنوان مثال ۱۰۰ Days My Prince و Welcome to Waikiki 2 به بازی نقش پرداخته میباشد.

بازیگر کره ای Kim Seon-ho
بازیگر کره ای Kim Seon-ho

دانلود رایگان سریال Start-Up استارت آپ با زیرنویس چسبیده

سون هو برای بازی در درام محبوب استارت آپ به آوازه رسید. وی در نقش هان جی پیونگ که شخصیتی صریح و در ظاهر سرد بود که قلب بسیاری از بینندگان دزدید. ابن هنرپیشه نیز در سال ۲۰۲۱ در صد در صد درام های دیدنی حضور پیدا خواهد کرد و موقتا بایستی منتظر بمانیم تا بیشتر از وی خبری رسد. این مرد جذاب که محبوب بخش اعظمی از دختران دنبال کننده سینما و تلویزیون کره میباشد را مسلما می توان جز دوست داستنی ترین هنرپیشه کره ای در سال ۲۰۲۱ به حساب آورد.

امیدوارم از این مطلب استفاده کرده باشید برای دانلود جدیدترین سریال های کره ای سانسور شده به این لینک مراجعه کنید 

بنظر شما بهترین بازیگر مرد و زن کره چه کسانی هستند ؟

بنظر شما بهترین سریال کره ای کدام سریال هست ؟ ( در صورت نبودن در سایت برای ساسنور فرستاده میشود )

با نظرات شما این لیست آپدیت میشود 

منابع : techratoplaza

کلیک کنید
زیباترین و جذاب ترین بازیگران کره ای سال 2021

دیدگاه کاربران