زیباترین و جذاب ترین بازیگران کره ای سال 2021

زیباترین و جذاب ترین بازیگران کره ای سال ۲۰۲۱

13 ژانویه 2022
۰ 506 views

جذاب ترین بازیگران کره ای سال ۲۰۲۱

زیباترین بازیگران کره ای سال ۲۰۲۱

به گزارش رسانه هانی مووی :

در ادمه پست قبلی که با عنوان معرفی بهترین بازیگران زن و مرد کره در سال ۲۰۲۱ هست در این پست میخوایم زیباترین بازیگران سینمایی کره را برسی کنیم لازم به ذکر است این پست نیز همانند پست قبل نظرات خودتون در کامنت ها اعلام کنید تا با توجه به نظرات شما پست اپدیت شود 

همان گونه که وعده داده بودیم پس معرفی شایسته ترین بازیگران کره ای زن و مرد در سال ۲۰۲۱ ، در حال حاضر میخواهیم در رابطه بعضی از زیباترین بازیگران زن کره ای که در سریال های کره ای مشغول به ایفای نقش هستند با شما حرف کنیم تا شما بیشتر با این زنان اغواگر و فریبنده آشنا گردید.

Kim Eun Bi

Kim Eun Bi
Kim Eun Bi

کیم یون بی، فعالیت خویش را با بازیگری آغاز کرد. وی به خاطر بازی در فیلم پیشنهاد عملیاتی در سال ۲۰۱۲ معروف شد. زیبایی وی در درام Do You Like Braham مورد دقت عام و خاص قرار گرفت و جذابیت ذاتیش همه را مقهور ساخت.

در‌پی معرفی زیباترین بازیگران زن کره ای فعلا میخواهیم در رابطه کیم یو جونگ حرف نماییم. با ما همپا باشید.

Kim Yoo Jung

Kim Yoo Jung
Kim Yoo Jung

کیم یو جونگ حتما می‌توانیم یکی‌از پررنگ ترین هنرپیشه کودک در سینما تاریخ کره جنوبی به حساب آوریم. وی بخاطر بازی های درخشانش در زمان بچگی آینده درخشانی داشت و این امر هنگام بزرگسالی نیز دقیقا تحقق یافت. علاوه بر استعداد ذاتی بازیش وی بعد از رسیدن به بلوغ تبدیل به دختری بسیار خوشگل شد که دل را از همگی می ربود. وی علاوه بر رخ زیبای خویش دارنده تناسب اندام خوبی میباشد که بر جذابیتش میافزاید.

پیرو معرفی زیباترین بازیگران زن کره ای فعلا میخواهیم در رابطه کیم گو-اون سخن نماییم.

Kim Go-Eun

Kim Go-Eun
Kim Go-Eun

کیم گو-اون هنرپیشه کره ای میباشد که به خاطر بازی در درام های King: Eternal Monarch و Goblin معروف شد. اگرچه این هنرپیشه زن دارنده بعضا از خصوصیت های کلاسیک زیبایی نیست ولی لبخند خوشگل و ظاهر منحصر به فردش توانسته دلی بخش اعظمی را برباید.

پیرو معرفی زیباترین بازیگران زن کره ای میخواهیم در رابطه کیم هی یون هنرپیشه مشهور سخن نماییم.

Kim Hye Yoon

Kim Hye Yoon
Kim Hye Yoon

کیم هی یون در چند سال اخیر به صورت مداوم در سینما و تلویزیون حضور داشته و توانسته با زیبایی اختصاصی به فردش مخاطبان را به خویش جلب کند. وی به خیال بازی در درام دوست داستنی Extraordinary You بسیار معروف شد. وی لبخند پر‌نور و چشمان درشتش تماشاگران را تحت تاثیر قرار داده است . وی همینطور دارنده اندامی بسیار فریبنده میباشد که بر جذابیت شکل وی نیز می‌افزاید.

IU

آی یو یک
آی یو یک

آی یو یک هنرمند  زن کره ای است. او به دلیل بازیگری و همچنین خوانندگی مشهور است. او نه تنها با استعداد است بلکه بسیار زیباست. او پوست روشن و صورت کوچکی با چشمانی دارد. او همیشه نسبت به سنش جوان به نظر می رسد. 

(پست های پشنهادی هانی مووی )

Related Posts

کلیک کنید
لاغری سیتا در مسافری از هند شیلا خداد

Suzy Bae

Suzy Bae
Suzy Bae

سوزی بائه همیشه تماشاگران را با چشمان گرد درخشان خود جذب می کند. مهم نیست چه نقشی را باید بازی کند، همیشه استعداد خود را نسان میدهد . او عنوان جذابترین بازیگر زن در کره طرفداران زیادی دارد 

Son Ye Jin

son-ye-jin
son-ye-jin

سون یجین بازیگر همیشه با ظاهر جوان خود طرفداران را شگفت زده می کند. او ۳۹ سال سن دارد اما همیشه جوانتر از سنش به نظر می رسد. 

Han Ji Min

Han Ji Min
Han Ji Min

جمع بندی
سینما و تلویزیون کره جنوبی میان مخاطبان اهل ایران از محبوبیت اکثری برخوردار‌است و بخش اعظمی از ما خیلی نزدیک فیلم ها و درامه های کره ای را دنبال می‌نماییم. همینطور کم نیستند عده ای که از این فراتر رفته و خبر ها و حاشیه ها مربوط به بازیگران و دست اندرکاران این صنعت سینما وسیع را دنبال می کنند. این مخاطبان جدی معمولا هریک طرفدار یک کدام از بازیگران مشهور می‌باشند و خبر‌ها مرتبط با اورا از نزدیک دنبال می کنند

امیدوارم از این مطلب استفاده کرده باشید برای دانلود جدیدترین سریال های کره ای سانسور شده به این لینک مراجعه کنید 

بنظر شما زیباترین بازیگر مرد و زن کره چه کسانی هستند ؟

بنظر شما بهترین سریال کره ای کدام سریال هست ؟ ( در صورت نبودن در سایت برای ساسنور فرستاده میشود )

با نظرات شما این لیست آپدیت میشود 

دیدگاه کاربران